Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

BIO Sirup černý Rybíz Juré 300ml

Kód: 4406
Zero waste
Neohodnoceno
109 Kč –9 %
sir
109 Kč –9 % 99 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Sirup z černého rybízu 300ml, výrazná a vyvážená chuť . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brzy doplníme.

 

 

Zebra BIO  EU BIO CZ-BIO-001

Chraňte před přímým slunečním světlem, po otevření skladujte v chladničce.
Legislativní zařazení: Přírodní sladidlo - sirup.

Kousek za Zlínem v Lužkovicích odbočíte na kopec Juré a cesta vás zavede na rodinnou farmu Vránových. Věřte nevěřte, tady hospodaříme už devadesát let.

Historie rodinného farmaření sahá do roku 1920, kdy prapředci Tomáše Vrány koupili pozemky na samotě na Jurém, kde postavili chlévy a věnovali se zemědělství. Postupně vybudovali i obytnou část. Otec František Vrána s manželkou Marií začal hospodařit v roce 1990, když mu vrátili pozemky v restituci, od roku 1994 hospodaříme ekologicky. Od roku 2008 převzal farmu syn Tomáš Vrána s manželkou Lenkou Vránovou. Fungujeme, jako rodinná biofarma a všichni pomáháme.

Staráme se o rozlohu 61ha, 33ha jsou pastviny, kde chováme masný skot plemene Limousine, ovce plemene Merinolandschaft se zaměřením na masnou produkci. 20ha je orná půda, kde pěstujeme nahý oves, pohanku. 8ha zabírají ovocné sady, produkci zpracováváme a výrobky mají certifikaci a logo ekologického zemědělství.

Další zvířata, které naše biofarma chová jsou kozy, slepice, kočky a bernardýni.

Dále na biofarmě nabízíme agroturistiku a ubytování na farmě. Díky stylové hospůdce je biofarma přístupná široké veřejnosti s možností zakoupit si naše bio výrobky. Pěstujeme a prodáváme sušené ovoce. Prodáváme různé druhy povidel (švestkové, jablečné, hruškové, ...).

 

Těšíme se na Vás!