Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Galaxie Sombrero - čokoláda na váhu

Kód: 5732
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Moonchocolate
1 190 Kč –8 %
Galaxie Sombrero 1024x1024
1 190 Kč –8 % 1 090 Kč / kg 947,83 Kč bez DPH
Skladem (0,38 kg)

Tmavá čokoláda s chilli a mangem, 74%, Mexiko

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skutečná galaxie Sombrero je od nás šíleně daleko. Jen pro zajímavost, je to 32 milionů světelných let. Nepředstavitelné. Naopak co je představitelné, ba co víc, též hmatatelné a ochutnatelné, ja naše Galaxie Sombrero. Tmavá, 74 procentní čokoláda z bobů dovezených z Mexika s přídavkem chilli (poctivé Habanero) a manga. Prostě dobrota.

Opravdu doporučujeme, ostatně jako u každé čokolády, abyste si tuhle čokoládu vychutnávali pomalu. Díky tomu zažijete ideální propojení tří chutí. Je to nádherné mlsání. :o)

Složení:

kakaové boby, kakaové máslo, chilli Habanero, lyofilizované mango, mangové přírodní aroma

Naše čokolády jsou od roku 2020 certifikovaným produktem programu Opavské Slezsko regionální produkt. Jsme za to fakt rádi. Hrdě se hlásíme nejen k tomu, že jsme česká značka, ale taky regionální, opavsko slezská. 

mooooon

Historie našeho vesmíru se datuje od velkého třesku. Astronomové to označují jako čas nula.
 
Naším časem nula bylo léto 2017. V té době se definitivně zrodila myšlenka rozjet výrobu vlastní čokolády. Astronomové by to popsali jako prudké nahromadění myšlenek s enormní intenzitou vedoucí k extrémně silnému záblesku. Výsledkem je rychlé rozpínání původního nápadu a jeho následné štěpení na myšlenky další.
 
Od září jsme intenzivně pracovali na byznys plánu, filozofii a hodnotách. Rodil se název, hledaly se zdroje. Přirovnali bychom to k postupnému ustalování pořádku, vzniku galaxií a jednotlivých hvězd.
 
Počátek roku 2018 byl vyústěním intenzivních příprav. Věděli jsme všechno a nic. Asi jako lidstvo při zkoumání vesmíru. Máte pocit, že už víte všechno, a pak vám sluneční soustavou prolétne něco jako obří doutník a jste zase na začátku.
 
Léto 2018 je pro nás asi totéž jako přistání člověka na Měsíci. Nejen symbolicky jsme zmáčkli tlačítko ON, které se ostatně stalo součástí našeho loga, a odstartovali jsme výrobu. Udělali jsme malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro MoonChocolate.

 

mon