Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Houbový koláček raw

Kód: 1495
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Rawzinka
20 Kč / ks
Vyprodáno

Voňavý a slaný sušený koláček s žampiony, vhodný k salátu či samotnému pojídání. 
Před konzumaci doporučujeme nechat koláček lehce navlhnout,  bude krásně měkoučký (můžete jej např. položit na salát či pokropit trochou vody).
Koláček je přirozeně bezlepkový.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení aktivovaná dýňová, slunečnicová a lněná semínka bio, sušená rajčata bio, žampiony
(5,5 %), mrkev, řepa, směs koření Sonnentor bio, lahůdkové droždí, himalájská sůl
Skladování uchovejte v suchém prostředí a v teplotách do 25 °C, nejlépe v přikrytých nádobách nebo sáčcích, nevystavujte přímému slunečnímu světlu

 

Rawzinka

RAWZINKA - HRAJEME SI S ŽIVOU STRAVOU

NAŠE PRODUKTY JSOU

  • sušeny v teplotách do 42oC
  • bez přidaného cukru, přirozeně bezlepkové a vegan
  • připraveny (z)ručně a s láskou

JAK TVOŘÍME

Věříme, že naše produkty nejsou pouhým souhrnem surovin, ze kterých byly vyrobeny, ale nesou také naší radost a laskavost, s nimiž je tvoříme. Našim cílem je potěšit Vaše jazýčky i srdce, a tímto zpříjemnit Váš den :)

Naše okolí nám není lhostejné, proto podporujeme regionální a české farmáře a dodavatele, a odebíráme od nich ovoce, zeleninu, ořechy, semínka a další suroviny, ze kterých poté vyrábíme naše produkty. Některé z těchto surovin nejsou označeny jako bio, leč jsme přesvědčení, že kvalitu mají srovnatelnou ;)  Zajímáme se také o zdroje, ze kterých pocházejí ostatní suroviny tak, aby tyto měly nejlepší kvalitu. Některé ingredience nejsou 100 % raw z důvodu jejich zpracování u pěstitele/dodavatele (kešu, datle, lahůdkové droždí), ale přesto si myslíme, že konečné výrobky jsou ŽIVÉ a dobré pro naše těla:)

Pro balení našich produktů používáme co nejméně obalů a hledáme ty, které nezatěžují naše prostředí. Na festivalech, kterých se účastníme, používáme výhradně ekologické obaly, které jsou rozložitelné/kompostovatelné či byly vyrobeny z recyklovaných surovin.
 
Zdroj: www.eshop.rawzinka.cz