Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Mexický wrap raw

Kód: 1110
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Rawzinka
26 Kč –4 %
wr
26 Kč –4 % 25 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Pružné, lehce pálivé zeleninové placky, které lze snadno svinout do ruličky či kornoutu a naplnit Vašim oblibeným salátem.
Zkuste třeba římský salát, rajče, sladkou kukuřici a jako dressing skvělou kešunézu (majonéza z kešů ořechů). 
Wrapy jsou samozřejmě přirozeně bezlepkové.

Složení:
aktivovaná lněná semínka bio, rajčata, bílá paprika, mrkev, psyllium, koriandr bio, kurkuma bio, chilli bio

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Rawzinka
Složení aktivovaná lněná semínka bio, rajčata, bílá paprika, mrkev, psyllium, koriandr bio, kurkuma bio, chilli bio
Skladování uchovejte v suchém prostředí a v teplotách do 25 °C, nejlépe v přikrytých nádobách nebo sáčcích, nevystavujte přímému slunečnímu světlu

 

 Skladování:
uchovejte v suchém prostředí a v teplotách do 25 °C, nejlépe v přikrytých nádobách nebo sáčcích, nevystavujte přímému slunečnímu světlu

Rawzinka

RAWZINKA - HRAJEME SI S ŽIVOU STRAVOU

NAŠE PRODUKTY JSOU

  • sušeny v teplotách do 42oC
  • bez přidaného cukru, přirozeně bezlepkové a vegan
  • připraveny (z)ručně a s láskou

JAK TVOŘÍME

Věříme, že naše produkty nejsou pouhým souhrnem surovin, ze kterých byly vyrobeny, ale nesou také naší radost a laskavost, s nimiž je tvoříme. Našim cílem je potěšit Vaše jazýčky i srdce, a tímto zpříjemnit Váš den :)

Naše okolí nám není lhostejné, proto podporujeme regionální a české farmáře a dodavatele, a odebíráme od nich ovoce, zeleninu, ořechy, semínka a další suroviny, ze kterých poté vyrábíme naše produkty. Některé z těchto surovin nejsou označeny jako bio, leč jsme přesvědčení, že kvalitu mají srovnatelnou ;)  Zajímáme se také o zdroje, ze kterých pocházejí ostatní suroviny tak, aby tyto měly nejlepší kvalitu. Některé ingredience nejsou 100 % raw z důvodu jejich zpracování u pěstitele/dodavatele (kešu, datle, lahůdkové droždí), ale přesto si myslíme, že konečné výrobky jsou ŽIVÉ a dobré pro naše těla:)

Pro balení našich produktů používáme co nejméně obalů a hledáme ty, které nezatěžují naše prostředí. Na festivalech, kterých se účastníme, používáme výhradně ekologické obaly, které jsou rozložitelné/kompostovatelné či byly vyrobeny z recyklovaných surovin.
 
Zdroj: www.eshop.rawzinka.cz