Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

MYX Vitalita

Kód: 2588
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Svět plodů
300 Kč –7 %
vita
300 Kč –7 % 280 Kč / ks
Skladem (2,038 ks)

Ty nejlepší semínka a sušené ovoce.
Na co doktora a farmaceutika, když můžeš mít barevnou chutnou směs sušeného ovoce a semínek.
V jogurtu je nejlepší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Složení

✓   slunečnicová semínka (20%)
   rozinky (20%)
   dýňová semínka (20%)
   goji (kustovnice čínská) (15%)
   banánová tyčinka s kokosem (15%)
✓   lněné semínko (10%)
 

Základní specifikace

  Složení sušené ovoce, semínka
 
  Země původu
vyrobeno v ČR
 
  Trvanlivost
min. 3–18 měsíců*
  Úprava
 
sušené ovoce
  Velikost nespecifikováno
  Obchodní třída nespecifikováno
  Odrůda nespecifikováno

 

MYX VITALITA

MYX VITALITA je vlastní směs Světa plodů. Tato směs je složená ze slunečnice loupané, rozinek jumbo, dýňových semínek ČR, sušené přírodní banány celé, kokosu strouhaného, goji a lněného semínka, namíchaných v takové poměru, aby měla co největší efekt na zdraví, stejně jako celkovou vitalitu. Kromě vlivu na vitalitu také výborně chutnají.

Slunečnice loupaná

Slunečnice má v sobě mnoho živin, které pozitivně působí na nervou soustavu. Je také zdrojem hořčíku, draslíku, selenu a vitamínu E. Podporuje tvorbu serotoninu, který má dobrý vliv na naši náladu.

Rozinky

Pokud jde o rozinky, jedná se vlastně o hrozny vysušené na slunci. Rozinky sice obsahují velké množství energie, ale také vysoký obsah cukru. Jsou také zdrojem železa a vápníku.

Dýňová semínka

Dýňové semínka jsou tím pravým k zakousnutí a obecně je označujeme za superpotravinu. Obsahují bohatý zdroj vitamínů – A, E. Dále obsahují omega-3 a řadu minerálů-zinek, vápník, železo. Dýňová semínka mají chuť jemně oříškovou.

Sušené banány

Sušené banány jsou perfektním zdrojem živin a energie. Obsahují především sacharidy, dále pak vitamín C, vitamíny B, vitamín A a minerální látky jo je hořčík, vápník, fosfor, zinek, draslík a další nutrienty.

Kokos strouhaný

Kokos je palma rostoucí v tropech. Plodem jsou kokosové ořechy. Strouhaný kokos je nejčastějším produktem z dužiny kokosu. Obsahuje tuky, sacharidy i bílkoviny. Z vitamínu je to vitamín B a C. Dále obsahuje minerální látky – sodík, zinek, vápník, fosfor. Podporuje imunutní systém, doplňuje do těla rostlinný tuk a zlepšuje trávení.

Goji

Jedná se o plody rostliny kustovnice čínské. Tyhle malé bobulky, které připomínají svým vzhledem rozinky, podporují sexuální napětí a dlouhověkost. Obsahují 18 druhů aminokyselin, dále obsahují zinek, železo, vápník, fosfor, a tak dále. Z vitamínu je to vitamín A, C, E,B. Goji také pozitivně ovlivňuj oběh krve, posiluje srdce a játra.

Lněné semínko

Plochý tvar, hnědá či žlutá barva. Vysoký obsah tuků, proteinů a vlákniny. Z vitamínu obsahují vitamín B a E. Obsahují také důležité minerální látky jako je vápník, železo, hořčík, fosfor a selen. Lněné semínko potlačuje pálení žáhy, nevolnosti, snižuje otok a napomáhá ke zvýšení hybnosti kloubů.

Z FB Svět plodů:
 
Za nás mluví suroviny! Specializujeme se na prémiové suroviny z různých koutů světa.
 
Ořechy, sušené ovoce, superfood a semínka!
 
 
 
Kvalita a skvělá chuť jsou naší prioritou.
Navštívit nás můžete na prodejnách v Brně, Zlíně a Olomouci, kde můžete ochutnat téměř vše, na co si ukážete.
Suroviny tam prodáváme jak na váhu, tak balené.