Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Rajčata skleníkové BIO

Kód: 2325
Zero waste
Neohodnoceno
60 Kč / kg
Skladem (0,349 kg)

Pomidory szklarniowe ekologiczne.

Rajčata skleníkové BIO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O nas

Prowdzone przez nas gospodarstwo ekologiczne jest certyfikowane przez AGRO BIO TEST, jednostkę certyfikującą akredytowaną w Polskim Centrum Akredytacji z upoważanienia Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi do certyfikacji w rolnictwie ekologicznym.

Certyfikat wydany dla naszego gospodarstwa posiada numer:
PL-EKO-07-92017.

Ekologiczna uprawa pomidorów wymaga sporo pracy, jednak włożony w nią wysiłek procentuje uzyskaniem zdrowej żywności o wysokiej jakości.

Ekologiczna uprawa pomidorów
Ekologiczna uprawa pomidorów jest prowadzona w 100% bez użycia środków chemicznych.
Pomidory rosną w żyznej ziemi, zasilanej kompostem i podobnego typu materią organiczną. Rośliny te powinny mieć zapewnione stałą wilgotność i odpowiednią cyrkulację powietrza poprzez wietrzenie. W przypadku pojawienia się chorób czy szkodników w ekologicznej uprawie pomidorów wolno stosować tylko ściśle określone przepisami środki ochrony biologicznej.
Aby konsumenci mogli rozpoznać ekologiczne warzywa na rynku, prowadzony jest system certyfikacji. Certyfikowane gospodarstwa mogą wprowadzać do sprzedaży swoje produkty , które muszą być oznakowane jako ekologiczne z unijnym znakiem (logo) żywności ekologicznej, stanowiącym gwarancję jakości.

Otrzymany certyfikat ekologiczny gwarantuje najwyższą jakość żywności.