Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Sušená placka s Nori řasou raw

Kód: 1710
Neohodnoceno
Značka: Rawzinka
19 Kč / ks
Vyprodáno

Ochutnejte nori řasu v kombinaci se slunečnicovým a lněným semínkem v křupavé placce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající voňavá a křupavá alternativa pečiva, tyčinek, chipsů a jiných slaných pochutin.
Chutnají jak samotné, tak k zeleninovým salátům nebo pomazánkám. 
Bez přidaného cukru, přirozeně bezlepkové.

PARAMETRY:

Alergeny sojové boby (tamari)
Výrobce Rawzinka
Složení aktivovaná slunečnicová, lněná semínka bio, nori řasa (1,65%), lahůdkové droždí, česnek, himalájská sůl, směs koření bio, tamari bio
Skladování uchovejte v suchém prostředí a v teplotách do 25 °C, nejlépe v přikrytých nádobách nebo sáčcích, nevystavujte přímému slunečnímu světlu

 

Rawzinka

RAWZINKA - HRAJEME SI S ŽIVOU STRAVOU

NAŠE PRODUKTY JSOU

  • sušeny v teplotách do 42oC
  • bez přidaného cukru, přirozeně bezlepkové a vegan
  • připraveny (z)ručně a s láskou

JAK TVOŘÍME

Věříme, že naše produkty nejsou pouhým souhrnem surovin, ze kterých byly vyrobeny, ale nesou také naší radost a laskavost, s nimiž je tvoříme. Našim cílem je potěšit Vaše jazýčky i srdce, a tímto zpříjemnit Váš den :)

Naše okolí nám není lhostejné, proto podporujeme regionální a české farmáře a dodavatele, a odebíráme od nich ovoce, zeleninu, ořechy, semínka a další suroviny, ze kterých poté vyrábíme naše produkty. Některé z těchto surovin nejsou označeny jako bio, leč jsme přesvědčení, že kvalitu mají srovnatelnou ;)  Zajímáme se také o zdroje, ze kterých pocházejí ostatní suroviny tak, aby tyto měly nejlepší kvalitu. Některé ingredience nejsou 100 % raw z důvodu jejich zpracování u pěstitele/dodavatele (kešu, datle, lahůdkové droždí), ale přesto si myslíme, že konečné výrobky jsou ŽIVÉ a dobré pro naše těla:)

Pro balení našich produktů používáme co nejméně obalů a hledáme ty, které nezatěžují naše prostředí. Na festivalech, kterých se účastníme, používáme výhradně ekologické obaly, které jsou rozložitelné/kompostovatelné či byly vyrobeny z recyklovaných surovin.
 
Zdroj: www.eshop.rawzinka.cz