Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Kostní vývar BIO

Kód: 4095
Neohodnoceno
145 Kč –3 %
sasov
145 Kč –3 % 140 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Bio Kostní vývar získal titul Česká biopotravina roku 2016!

 Ocenění, certifikátyOcenění, certifikátyOcenění, certifikáty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio Kostní vývar je velmi dlouho (tři dny) tažený vývar z vybraných kostí plemene skotu aberdeen angus a přeštických černostrakatých prasat. Kosti se pouze vaří ve vodě, tak dlouho, než se rozpadnou. Jedná se o tepelně opracovaný masný výrobek bez jakýchkoli dalších přídavků, záměrně nepřidáváme žádné koření, sůl a samozřejmě ani žádné konzervanty. Náš výrobní postup „vytáhne“ z kostí látky, které by jinak přišly vniveč. Dovolili bychom si ho dokonce nazvat „funkční potravinou“, která blahodárně působí svým obsahem minerálů a stopových prvků.

Vývar vzniká jako výsledek spolupráce mezi zemědělcem Josefem Sklenářem z Biofarmy Sasov a známým kuchařem Paulem Dayem z The Real Meat Society a je součástí speciální řady výrobků pod společnou značkou "Chef and Farmer". S Paulem Dayem ctíme společnou filozofii – v souladu s ekologickými principy využít ze zvířete úplně vše, co je možné „od rypáčku po ocas“. A kostní vývar je toho krásným příkladem – využití částí, které se běžně vyhazují.

Bio Kostní vývar získal titul Česká biopotravina roku 2016 v kategorii "Biovýrobky pro gastronomii, pochutiny a ostatní !

Balení: 600 ml ve sklenici.

Složení: vývar z bio hovězích a bio vepřových kostí.

Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C. Po otevření spotřebujte ihned.

Vhodné pro: teplou kuchyni jako základ pro polévky a omáčky, ale i pro přímý konzum

Trvanlivost: 2 měsíce od data expedice

Regionální značení - ARZ - Značky - VYSOČINA regionální produkt®Biofarma Sasov - Josef Sklenář   dTest: Testy a recenzie výrobkov

V certifikované kvalitě BIO nabízíme vepřové i vyzrálé hovězí maso z našich venkovních chovů, uzeniny a masné výrobky z našeho masa bez chemie, stejně jako zeleninu, brambory.
 
Biofarma Sasov - Shopping & Retail - Jihlava, Czech Republic ...