Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Sasovská játrová paštika BIO

Kód: 3265
Neohodnoceno
115 Kč –9 %
sasov
115 Kč –9 % 105 Kč / ks 91,30 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Sasovská BIO játrová paštika z vepř. masa, jater a biokoření - ve skle.

 Ocenění, certifikátyOcenění, certifikáty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konzistence není pastovitě homogenní, ale jelikož se jedná o selskou paštiku domácího typu, je středně zrnitá. Domácí paštika je také typická tukovou vrstvičkou na povrchu, kdy lehčí tuk (který není uvnitř paštiky vázán chemickými přídavky, jako u konvenčních výrobků) přirozeně vystoupá na povrch a ke stěnám sklenice.

Zajímavostí je, že u některých várek i při stejném složení a výrobním postupu se tato vrstvička nevytvoří anebo jindy zase ke stěně vystoupá tekutější sulc. To jen potvrzuje, že šedá je teorie a zelený strom života. Ale ať tak či tak, ať Vám chutná naše paštika!  :-)

Balení: 215 g ve sklenici.

Složení:
bio vepřové maso 58%, bio vepřová játra 26%, 10% bio vývar, bio vepřové kůže, mořská sůl, bio koření. Tuk max. 40%, sůl max. 2%.

Skladujte při teplotě od 0 do 7 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Trvanlivost: 2 měsíce od data expedice

Vhodné pro: studenou kuchyni

Regionální značení - ARZ - Značky - VYSOČINA regionální produkt®Biofarma Sasov - Josef Sklenář   dTest: Testy a recenzie výrobkov

V certifikované kvalitě BIO nabízíme vepřové i vyzrálé hovězí maso z našich venkovních chovů, uzeniny a masné výrobky z našeho masa bez chemie, stejně jako zeleninu, brambory.
 
Biofarma Sasov - Shopping & Retail - Jihlava, Czech Republic ...