Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Sasovský šunkový salám BIO

Kód: 3415
Neohodnoceno
499 Kč –1 %
sasov
499 Kč –1 % 495 Kč / kg
Skladem (0,234 kg)

Vyroben dle tradiční receptury pouze z masa a bio koření a je jemně zauzený, vhodný i pro děti, bezlepkový.
Je také bez dusitanů a dalších "éček", proto není v nákroji do červena, ale má přirozenou šedohnědou barvu vařeného masa. 
Maso pro přípravu salámu je výhradně ze zvířat sasovského chovu včetně masa z nekastrovaných kanečků.

 Objednávkový formulář na maso ZDEOcenění, certifikátyOcenění, certifikáty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvedená cena je přibližná, počítáme ji podle konkrétní hmotnosti: cena je 495,- Kč/kg. Jedna porce vychází na cca 110,- Kč. Požadujete-li celou štangličku (cca 1,7 kg), pište prosím do poznámky při objednání.

 

Bio Sasovský šunkový salám vyrábí jako náhradu biošunky, dříve vyráběné v LE&CO. Z technologických a také ekonomických důvodů zatím vychází šunkový salám lépe, než klasická šunka.

Balíme po porcích do vakua, hmotnost cca 225g a trvanlivost je 10 dní od data balení. Skladujte při teplotě od 0 do 5 °C.

Složení: bio vepř. kýta 68% a v.maso libové 12,5%, bio hovězí maso 8,5%, bio v.kůže 4,2%, voda 4,2%, bio br.škrob 2,1%, mořská sůl, bio cukr, bio koření. Obsah tuku max. 15%. Masný výrobek tepelně opracovaný určený k přímé spotřebě. Bezlepkový.

Trvanlivost: 10 dní od balení

Vhodné pro: studenou kuchyni

Regionální značení - ARZ - Značky - VYSOČINA regionální produkt®Biofarma Sasov - Josef Sklenář   dTest: Testy a recenzie výrobkov

V certifikované kvalitě BIO nabízíme vepřové i vyzrálé hovězí maso z našich venkovních chovů, uzeniny a masné výrobky z našeho masa bez chemie, stejně jako zeleninu, brambory.
 
Biofarma Sasov - Shopping & Retail - Jihlava, Czech Republic ...