Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Startovací balíček ekodrogerie

Kód: 50
Neohodnoceno
330 Kč / ks 272,73 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Vhodné jako dárek!

Obdarovaný si vyzkouší jak pečovat o domácnost s ekologickými prostředky YELLOW & BLUE.
V této startovací sadě najde deset produktů, díky kterým vypere bílé i barevné prádlo, zbaví je skvrn, šetrně umyje nádobí a vyčistí celou vaši domácnost.
Jak jednotlivé produkty používat a kombinovat mu napoví přiložené letáčky.
Touto sadou můžete obdarovaného "ozelenit" a pomoci mu v prvních krůčcích k ekologičtějšímu životu ;-).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje testovací pásek na určení tvrdosti vody, malá balení změkčovače vody (250 g), žlučového mýdla (43 g), odstraňovače skvrn - PUER (250 g), levandulového gelu na praní (250 ml), prášku na praní na bílé prádlo (250 g) a máchadla prádla (250 ml), gelu na nádobí (250 ml), univerzálního čističe (250 ml), pomerančového odmašťovačekoncentrátu (250 ml) a citronového gelu na vodní kámen (250 ml).

Součástí sady je také brožura Ekodrogerie YELLOW & BLUE, ktera vás seznámí s ekologickým praním, jednotlivými produkty z balíčku i s možnostmi, jak je efektivně kombinovat.
Pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, doporučeme vám navštívit přednášku Alchymie ekopraní (ekoalchymie.cz).

 

Výrobcem ekologické drogerie YELLOW & BLUE je česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu.

Základem velké části produktů na praní, čištění a mytí je extrakt z mýdlových ořechů. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.

Produkty YELLOW & BLUE se uplatní v každé domácnosti, jejíž členové chtějí žít zdravě a ekologicky. Nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.