Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Děti

29 položek celkem
sesi
Zero waste
od 40 Kč

Alternativa za papírové poznámkové bloky. Listy jsou uchyceny bavlněnou přízi. Nebělený bambusový papír. Bez pesticidů, barviv, chemikálií nebo plastů.

bocoton vatove tycinky z biobavlny 200 ks
Vegan Zero waste
47 Kč

Vatové tyčinky vhodné pro děti i dospělé s citlivou pokožkou. Bavlna je pěstovaná podle zásad ekologického zemědělství je jemná a vysoce savá.

detisui
Vegan
47 Kč

Vatové tyčinky pro děti jsou vyrobeny z kvalitní měkké bio bavlny, díky čemuž jsou vhodné pro ty nejmenší i dospělé s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění a alergiím. Bavlna...

onyx and green pravitko z kukuricneho plastu
Zero waste Odzkoušeno na vlastní kůži
49 Kč

Vyrobeno z rozložitelného kukuřičného plastu. Délka 30 cm. Se zkoseným okrajem. Obal vyroben z recyklovaného kartonu a plastu a potištěn sojovým inkoustem.

sesi
Zero waste
od 50 Kč

Alternativa za papírové poznámkové bloky. Listy jsou uchyceny bavlněnou přízi. Nebělený bambusový papír. Bez pesticidů, barviv, chemikálií nebo plastů.

A210000901
70 Kč –7 %
65 Kč

Jemný zubní gel Neobio s vyváženým složením bez dráždivých sulfátů a fluoridu je vhodný již pro první mléčné zoubky. Děti si ho oblíbí pro jeho lákavou ovocnou chuť, kterou má...

onyx green bambusove pravitko 30cm
Zero waste
69 Kč

Dlouhé pravítko vyrobené z odolného bambusu. Délka 30 cm. Se zkoseným okrajem. Obal vyroben z recyklovaného kartonu a potištěn sojovým inkoustem.

tyc
Zero waste
75 Kč –7 %
70 Kč

Ekologické vatové tyčinky z biobavlny a bambusu v krabičce z recyklovaného papíru. Výborná udržitelná alternativa tradičních vatových tyčinek do uší z plastu. 200 kusů.

aefgae
Zero waste
89 Kč

Speciálně vyvinutý již pro první dětské zoubky. Ideální pro malé dětské ručičky, s obrázkem zajíčka. Výrobek neobsahuje žádné plasty, Bisfenol-A, škodliviny a chemické látky....

naty wipes unscented
Zero waste
89 Kč

56 ks v balení.Extra silné a zároveň jemné vlhčené ubrousky.Vyrobeny ze 100 % přírodních materiálů, kompostovatelné.Doporučeno pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem.

attitude vlhcene ubrousky bez vune
Zero waste
127 Kč

72 ks organických vlhčených ubrousků v balení.Hypoalergenní, 100% biodegradabilní, mohou být kompostovány.Velmi hebké a jemné, jsou doporučovány pro děti s citlivou pokožkou či...

kredf
Zero waste
150 Kč

  Alternativa za barevné pastelky vyrobené ze dřeva. Vyrobeno z použitého novinového papíru.

Nahoru
Další produkty