Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Curanatura Dětský bambusový zubní kartáček Junior

Kód: 134
Zero waste
1 hodnocení
Značka: Curanatura
89 Kč / ks 73,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Speciálně vyvinutý již pro první dětské zoubky. 
Ideální pro malé dětské ručičky, s obrázkem zajíčka.
Výrobek neobsahuje žádné plasty, Bisfenol-A, škodliviny a chemické látky.
100% z přírodních materiálů a plně biologicky rozložitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Junior má extra jemné, rovně střižené štětinky z BIO bambusové celulózy se zaoblenými konci pro důkladné čištění a zdraví zubů, dásní vašich ratolestí. Zároveň je vyroben ze 100% přírodních materiálů a plně biologicky rozložitelný. Pro děti již od prvních zoubků.

  Kartáčky ani pouzdra Curanatura neobsahují plasty (mimo bezpečného a v přírodě rozložitelného nylonu4 v kartáčku Curanatura Health) a tím pádem ani toxické ftaláty a Bisfenol-A (BPA). Jsou balené v recyklovaném papíru.

 Zpočátku se výjimečně může stát, že vám několik jednotlivých štětinek vypadne. Do bambusu štětinky nelze tak efektivně uchytit jako do plastu,  ale nijak to nesnižuje funkčnost kartáčku! 

Tím, že jsou všechny produkty Curanatura v přírodě plně rozložitelné (včetně štětinek z Nylonu 4 u kartáčku Health), tak je prostě můžete někde zakopat, po čase se rozloží. 

Kartáčky Bamboo, Carbon a Junior a bambusové stojánky lze i spálit, kartáček Health nepalte!

 Parametry:

Délka hlavy: 1,5 cm
Délka štětin: 1 cm
Hustota: 80 štětin na otvor
Materiál štětinek: BIO bambusová celulóza
Počet řad štětin: 4 (v nejširším místě)
Počet štětinek: 1.760
Tloušťka vlákna: 0,13 mm
Třída jemnosti štětin: Extra soft
Země původu: Vyvinuto na Slovensku. Vyrobeno v Číně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Děti
Hmotnost: 0.011 kg

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusujsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.

Varianty Bamboo i Health splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.

Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.

Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.

 

curan