Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Eco Force hadříky, prachovky 10ks

Kód: 200
1 hodnocení
Značka: EcoForce
39 Kč / ks 32,23 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Ekologické hadříky (prachovky) značky EcoForce jsou u ideálním pomocníkem při utírání skel, hladkých povrchů, nábytku, dřeva, bot ale také interiéru vašeho auta.

Při výrobě jsou použita pouze 100% recyklovaná vlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eko prachovky EcoForce jsou vyráběny za pomocí zelené energie (solární, větrné atd).

 

Specifikace:

Vyrobeno ekologicky ze 100% recyklovaných vláken a buničiny.

Perfektní pomocník při leštění i utírání sklel, zrcadel, nábytku, dřeva, bot, interiéru auta.

Hadřík lze použít suchý i navlhčený.

Lze vyprat, propláchnout a znovu použít i 100x.

10ks v balení.

Rozměry: 22 x 36cm.

Balení ze 100% recyklovaného papíru.

Netestováno na zvířatech.

Vyrobeno ve Velké Británii etickou firmou.

Doplňkové parametry

Kategorie: K úklidu
Hmotnost: 0.056 kg

logo_ecoforc

EcoForce je malá rodinná anglická firma, sídlící v anglickém Wellingborough, soustředící se na výrobu a distribuci výrobků z recyklovatelných materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob a dále jej zpracovává. Eko produkty této značky jsou vyrobeny vždy z minimálně 90% recyklovaných materiálů a dají se po dosloužení dále zrecyklovat na nové výrobky. EcoForce výrobky jsou také originální a inovativní - díky tomu získaly mnoho ocenění pro design a zpracování.

 

Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé a nemusí mít nižší užitné vlastnosti - u výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. V našem eshopu nabízíme praktické úklidové pomůcky a výrobky pro mytí nádobí a celkový úklid v kuchyni z ekologických materiálů. Používání výrobků, které již jednou posloužily je nejen ekonomické, ale hlavně ekologické, protože se nevyčerpávají zbytečně další zásoby ropy a využívají se materiály k dalšímu využití. Kuchyňské a úklidové produkty Eco Force jsou velmi pratické, snadno se čistí a myjí, dají se používat opakovaně a nezatěžují přírodu jako prvovýroba kuchyňských výrobků.