Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo

Kód: 5075
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Ecodis
110 Kč –10 %
luf
110 Kč –10 % 99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Tato podložka na tuhé mýdlo je vyrobená zcela z přírodních materiálů a pořádek i parádu vykouzlí na každém umyvadle.
Zcela přirozeně absorbuje přebytečnou vodu i zbytky mydlin a když je potřeba, můžete ji použít i místo houbičky k ošplouchnutí umyvadla.
 Lufu můžete prát v pračce, ideálně při teplotě 40 °C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Materiál: lufa válcovitá, bavlněné vlákno
Délka: 13 cm
Podíl přírodních surovin: 100 %
Šířka: 9 cm
Materiál obalu: Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem
Výška: 0,2 cm
Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hodit do bioodpadu nebo ho nechte rozložit na domácím kompostu.
Co s ní, až doslouží: Až lufa doslouží, můžete ji nechat rozložit na vašem kompostu nebo se s ní rozlučte v popelnici na bioodpad.

Úžasná francouzská firma Ecodis prozeleňuje domácnosti a každodenní životy lidí svými šetrnými produkty již od roku 2000. Nebojí se inovací, pohání ji solidarita k lidem a ostatním nájemníkům naší planety a jejím hlavním posláním je zpřístupnit lidem šetrný životní styl. A daří se jí to opravu skvěle.

Pod osmi značkami nabízí například praktické vychytávky pro úklid domácnosti, od houbiček na nádobí z recyklovaných PET lahví, přes plně kompostovatelné hadříky, po odolné hadry na podlahu z recyklovaného textilu. Při výrobě jsou v Ecodisu nekompromisní. K ruce si zvou přírodní, rozložitelné či snadno recyklovatelné materiály získané s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Síla jejich výrobků vyvěrá z jednoduchosti a multifunkčnosti jejich použití, dlouhé životnosti a šetrnosti ke zdraví, přírodě i peněžence.

Tím to však pro Ecodis nekončí. Jejich odhodlání k šetrnému zacházení se zdroji je obdivuhodné. Detailně kalkulují emise CO2, které jako firma produkují při výrobě i svém provozu a každoročně je anulují skrze podporu nejrůznějších dobročinných projektů s ekologickým přesahem. Produkty Ecodis tak naplní každou eko-duši spokojeností až po okraj.