Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Ecodis Sada houbových hadříků z celulózy (4 ks)

Kód: 5077
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Ecodis
95 Kč –6 %
had
95 Kč –6 % 89 Kč / ks 73,55 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Tyto vysoce absorpční houbové hadříky pomohou k čisté domácnosti, jsou výjimečně měkké, ale netrhají se a mají výdrž. Na rozdíl od těch klasických (z ropných látek) jsou vyrobené z obnovitelných přírodních materiálů jako je celulóza a bavlna. Záleží jim tedy na životním prostředí a až ve vaší domácnosti doslouží, můžete je s klidným srdcem kompostovat.
 Hadříky mají výjimečnou absorpční schopnost, na 1 m² pojmou až 5 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry

Materiál:70 % přírodní celulóza, 30 % bavlna
Podíl přírodních surovin:100 %
Země původu:Vyrobeno v západní Evropě
Materiál balení:Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem
Počet kusů v balení:4 ks
Co s ním, až doslouží:Hadřík je kompostovatelný (podle normy NF EN 13432, testován výzkumným institutem EMPA) a můžete jej vyhodit na domácí kompost nebo do bioodpadu.
Co s obaly:Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.Úžasná francouzská firma Ecodis prozeleňuje domácnosti a každodenní životy lidí svými šetrnými produkty již od roku 2000. Nebojí se inovací, pohání ji solidarita k lidem a ostatním nájemníkům naší planety a jejím hlavním posláním je zpřístupnit lidem šetrný životní styl. A daří se jí to opravu skvěle.

Pod osmi značkami nabízí například praktické vychytávky pro úklid domácnosti, od houbiček na nádobí z recyklovaných PET lahví, přes plně kompostovatelné hadříky, po odolné hadry na podlahu z recyklovaného textilu. Při výrobě jsou v Ecodisu nekompromisní. K ruce si zvou přírodní, rozložitelné či snadno recyklovatelné materiály získané s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Síla jejich výrobků vyvěrá z jednoduchosti a multifunkčnosti jejich použití, dlouhé životnosti a šetrnosti ke zdraví, přírodě i peněžence.

Tím to však pro Ecodis nekončí. Jejich odhodlání k šetrnému zacházení se zdroji je obdivuhodné. Detailně kalkulují emise CO2, které jako firma produkují při výrobě i svém provozu a každoročně je anulují skrze podporu nejrůznějších dobročinných projektů s ekologickým přesahem. Produkty Ecodis tak naplní každou eko-duši spokojeností až po okraj.