Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

LoofCO Přírodní houba na nádobí i zeleninu - nebalená

Kód: 417
Zero waste Odzkoušeno na vlastní kůži
Neohodnoceno
Značka: LoofCO
59 Kč / ks
Vyprodáno

 Přírodní houbička na mytí nádobí z tykve.

Bez plastu, ropných látek a chemických lepidel.

Ruční výroba.

Na nádobí, pánve, venkovní grily.

Velmi dlouhá životnost.

100% rozložitelná.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houbička je ručně vyrobená ze speciální odrůdy tykve (Lufa válcovitá) a je 100% rozložitelná v kompostu.
Houba po namočení změkne, výrazně zvětší objem a velmi dobře drží.
Má dlouhou životnost – až 3 měsíce při běžném použití.

Speciální struktura houby funguje i jako drátěnka a je tak ideální i pro mytí zaschlého nádobí. Dobře se tvaruje pro mytí hůře přístupných míst nádobí. Lze ji používat s běžnými mycími prostředky na nádobí.

Pro prodloužení životnosti této houby je důležité jí vždy po použití vymáchat v čisté vodě, vyždímat a nechat uschnout. Houba dobře snáší i vyšší teploty a tak je možné jí občas i vyvařit, pokud je to nutné.

K výrobě se využívají jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. K pěstování tykví se nepoužívají chemická hnojiva. Do Evropy jsou výrobky dopravovány lodní dopravou.

Každá houba má provázek na zavěšení houby. Tato houba je bez obalu. U houbičky je jen etiketa!

Specifikace:

  • Vyrobeno v Egyptě v malých rodinných dílnách.
  • K výrobě se využívají jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. K pěstování tykví se nepoužívají chemická hnojiva.
  • Do Evropy jsou výrobky dopravovány lodní dopravou.
  • Každá houba má provázek na zavěšení houby
  • Bez obalu. U houbičky je jen etiketa!
  • Vyráběno ručně, velikost se proto může lišit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí ručně
Hmotnost: 0.014 kg

Ekologické a přírodní produkty rodinné firmy LoofCo jsou vyráběny fair-trade, na vlastních ekologických farmách na Srí Lance a v Egyptě za pomoci solární energie a místních obyvatel z nejbližšího okolí. Výrobky pro mytí nádobí, těla, ovoce a zeleniny z lufy a kokosujsou vyráběny ručněeticky a zodpovědně k přírodě.

 

Houbičky z lufy i kartáče z kokosu jsou vyráběny v malých rodinných dílnách na Srí Lance a v Egyptě, kde se tyto přírodní výrobky používají stovky let. LoofCo nakupuje suroviny přímo u farmářů za férové ceny, které umožňují výrobcům posílat děti do škol a financovat další rozvoj svých dílen, farem.
Veškeré výrobky LoofCo jsou rozložitelné, lze je zkompostovat.
Houbičky a houby na mytí z přírodní lufy, pro mytí nádobí, pro péči o tělo i čištění ovoce a zeleniny, tyto ekologické produkty jsou bez chemických látek, ropy a plastů - jde o čistou lufu válcovitou, sušenou a balenou do obalů z recyklovaného kartonu.
Výrobky LoofCo jsou tak nejen šetrné k vašemu zdraví a pokožce, ale také k životnímu prostředí a jejich používáním můžete snížit množství plastového odpadů z levných a nekvalitních houbiček na nádobí a tělových pufů.

LoofCo_cms