Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Přírodní drátěnka na nádobí LoofCo

Kód: 1047
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: LoofCO
50 Kč / ks 41,32 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Nádobí skvěle vyčistíte bez jeho poškrábání - bez plastů, kovů a chemických látek. 
Kokos navíc obsahuje látky, které odolávají bakteriím a plísním.
Lze používat s jakýmkoliv prostředkem na nádobí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní drátěnka pro mytí zaschlého nádobí

Vyrobeno z kokosové skořápky

Bez plastů, kovů a chemických látek

Na nádobí, pánve, venkovní grily

Velmi dlouhá životnost – až 12 měsíců

100% rozložitelnáPro prodloužení životnosti po použítí vypláchněte v čisté vodě a nechte vyschnout. Po delším používání se štětinky začnou třepit. Roztřepené konečky lze zastříhnout nůžkami a drátěnka je tak na dalších několik měsíců opět plně funkční.

Velmi dlouhá životnost - až 12 měsíců. 100% rozložitelná.


S provázkem na zavěšení.

  • Vyrobeno na Sri Lance v rodinných dílnách.
  • K výrobě se využívají jen přírodní obnovitelné suroviny a solární energie. K pěstování se nepoužívají chemická hnojiva.
  • Do Evropy jsou výrobky dopravovány lodní dopravou.

 

Ekologické a přírodní produkty rodinné firmy LoofCo jsou vyráběny fair-trade, na vlastních ekologických farmách na Srí Lance a v Egyptě za pomoci solární energie a místních obyvatel z nejbližšího okolí. Výrobky pro mytí nádobí, těla, ovoce a zeleniny z lufy a kokosujsou vyráběny ručněeticky a zodpovědně k přírodě.

 

Houbičky z lufy i kartáče z kokosu jsou vyráběny v malých rodinných dílnách na Srí Lance a v Egyptě, kde se tyto přírodní výrobky používají stovky let. LoofCo nakupuje suroviny přímo u farmářů za férové ceny, které umožňují výrobcům posílat děti do škol a financovat další rozvoj svých dílen, farem.
Veškeré výrobky LoofCo jsou rozložitelné, lze je zkompostovat.
Houbičky a houby na mytí z přírodní lufy, pro mytí nádobí, pro péči o tělo i čištění ovoce a zeleniny, tyto ekologické produkty jsou bez chemických látek, ropy a plastů - jde o čistou lufu válcovitou, sušenou a balenou do obalů z recyklovaného kartonu.
Výrobky LoofCo jsou tak nejen šetrné k vašemu zdraví a pokožce, ale také k životnímu prostředí a jejich používáním můžete snížit množství plastového odpadů z levných a nekvalitních houbiček na nádobí a tělových pufů.

LoofCo_cms