Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Ecozone Tablety do myčky vše v 1 - 65 ks

Kód: 396
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: ECOZONE
370 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tablety do myčky bez obsahu fosfátů. S citronovou vůní, leštidlem, solí, biologicky rozložitelným a ve vodě rozpustným obalem a vynikajícím čistícím výkonem. V oblastech s tvrdou vodou doporučujeme přidat sůl a oplach.

Vhodné i pro septiky a domácí ČOV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez obsahu fosfátů.
S citronovou vůní.
Zabaleno do ve vodě rozpustitelného obalu.
Vhodné i pro septiky a domácí ČOV.Certifikát Vegan – výrobek neobsahuje žádné živočišné složky, nebyl testován na zvířatech.

Specifikace:

Vyrobeno v EU

Zvýhodněné velké balení s 65 ks.

Složení dle etikety na výrobku:

Obsahuje: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicích činidel na bázi kyslíku, méně než 5% polykarboxylátů, méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek, méně než 5% fosfonátů, enzymy, parfémy.

Složení z webu výrobce:

SODIUM CARBONATE; CITRATE TISDIQUE DIHYDRATE; SODIUM CARBONATE PEROXIDE; SODIUM CHLORIDE; SODIUM SULFATE; PEG- 10; SOIDUM SILICATE; GRANULATION ECIPIENT; TAED; AQUA; CELLULOSE; COPOLYMER ACRYLIQUE/ SULFONIQUE; LAURYL POLY GLUCOSIDE; GLYCERIN; MODIFIED FATTY ALCOHOL POLYGLYCOL ETHER; TETRASODIUM ETIDRONATE; LIGNIN; SUBSTILISIN; CELLULOSE GUM; ACRYLIC ACID - MAELIC ACID COPOLYMER; FATTY ALCOHOL SULFATE; ALCOHOL SULFATE C12-14, SODIUM SALT; FATTY ACIDS, C16-18, MAGNESIUM SALTS; COLORANT; PARFUM; ALPHA – AMYLASE

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí v myčce
Hmotnost: 1.227 kg
Položka byla vyprodána…

Britská firma Ecozone vyrábí špičkovou ekologickou domácí drogerii a chytré pomocníky do domácnosti.

Posláním této firmy je "udělat váš domov eko-zónou".

Chtějí, aby domov byl bezpečné a čisté místo, kde se mohou rozvíjet lidé, ne bakterie - ale nemyslí si, že čistota je důvod, proč planetu zatežovat zbytečnými toxickými chemikáliemi.

Jejich výrobky jsou vysoce efektivní, koncentrované, neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech - jsou tedy vhodné pro vegany. 

Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.