Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Svačinový box z cukrové třtiny Square

Kód: 2972
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Gies
175 Kč –3 %
aa
175 Kč –3 % 169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Vyrobeno z obnovitelných zdrojů.

Bezpečné pro styk s potravinami.

Bez obsahu BPA, ftalátů a GMO.

Bez ropných látek.

100% recyklovatelný.

Lze mýt v myčce.

Rozměry: 15,5 x 15,5 x 6,8 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno z cukrové třtiny.

Velmi lehký svačinový box Square se snadno otevírá a je proto vhodný i pro malé děti na svačinu do školy, nebo na výlet. V krabičce můžete pohodně přenášet například obložený chleba a nakrájené ovoce nebo zeleninu. Box nemá silikonové těsnění a není proto vhodný pro přenos polévek nebo omáček a dalších tekutých jídel. 

Výrobky značky Gies Greenline jsou vyrobeny z polyethylenu, který se nevyrábí z ropy, tak jako konvenční plast, ale z obnovitelného organického materiálu – cukrové třtiny. Díky tomu se šetří neobnovitelný zdroj energie – ropa a zároveň je při výrobě výrazně snížena produkce emisí CO2. Polyethylen z cukrové třtiny je stejně odolný a trvanlivý jako klasický konvenční plast a je 100% recyklovatelný.

Cukrová třtina, ze které jsou výrobky Gies Greenline vyrobeny, pochází z jižní oblasti Brazílie, která je od Amazonie vzdálena více než 2500 km. Plocha území pro pěstování třtiny je zde regulována, a to již od roku 2009.

Německá firma Gies se 60 let specializovala na kvalitní plastové výrobky. V posledních letech se čím dále více zaměřuje na ekologičtější alternativy. Má ve své produkci výrobky ze 100% recyklovaného materiálu a z polyetyhlenu z cukrové třtiny, které lze poté opětovně 100% recyklovat.

Specifikace:

Barva: bílá/ zelená

Rozměry: 15,5 x 15,5 x 6,8 cm

Vyrobeno v Německu

100% recyklovatelný

Gies

Německá firma Gies má tradici již 60 let. Od začátku si klade za cíl produkovat pouze výrobky z kvalitního plastu, které mají dlouhou životnost a které je poté možné 100% recyklovat. Nyní má ve své produkci výrobky ze 100% recyklovaného materiálu a z polyetyhlenu z cukrové třtiny, které lze poté opětovně 100% recyklovat.