Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Mattoni jemná 0,33l

Kód: 1278
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
20 Kč –20 %
mat 033
20 Kč –20 % 16 Kč / ks
Vyprodáno

Přírodní minerální voda Mattoni se rodí v panenské přírodě v okolí Karlových Varů.
Mattoni obsahuje VITACTIVE - jedinečný a vyvážený poměr minerálů a stopových prvků.
Mattoni je prestižní značka s výrazným image.
Mattoni je vybranou minerální vodou Mezinárodní barmanské asociace.

Cena je včetně zálohované sklenice 4,-Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení:

Sklo 0,33l

Znalezione obrazy dla zapytania Karlovarské minerální vody, a.s.

Karlovarské minerální vody, a.s.

Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. Současnou podobu získala v 90. letech díky výrazným investicím nových majitelů 

Karlovarské minerální vody v současné době stáčí minerální a pramenité vody značek Mattoni, Magnesia a Aquila, které vyváží do 20 zemí světa. Společnost se významně podílí na kulturním, sportovním, ale i společenském životě v České republice. Podporuje také projekty spojené s ochranou přírody a otázkou ekologie.

Karlovarské minerální vody věnují nejvyšší úsilí budování světoznámých značek s výrazným image, které budou přispívat ke zvyšování kvality a kultury pití nejen v České republice. Profesionální přístup společnosti i jejích zaměstnanců k otázce kvality produktů byl mnohokrát uznán řadou ocenění a také tím, že se Mattoni stala oficiální vodou předsednictví ČR v Radě EU.

Karlovarské minerální vody zaměstnávají na 400 lidí. Tým špičkových pracovníků společně s jasnou vizí se velmi významně podílí na úspěchu společnosti.