Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Mattoni perlivá 0,75l

Kód: 1284
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
30 Kč –13 %
mat per
30 Kč –13 % 26 Kč / ks
Vyprodáno

Výjimečná minerální voda z panenské přírody v okolí Karlových Varů s vyváženým obsahem minerálů a ryzí chutí.
Obsahuje cenné minerální a stopové prvky, které jsou i podle zprávy Světové zdravotnické organizace (WHO, srpen 2004) nezbytné pro optimální fungování lidského organismu.
Ideální přírodní minerální voda pro dodržování denního pitného režimu, a to po celý rok.
Oficiální voda Mezinárodní barmanské asociace.

 

Cena je včetně zálohované sklenice 4,-Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení:

Sklo 0,75l

Znalezione obrazy dla zapytania Karlovarské minerální vody, a.s.

Karlovarské minerální vody, a.s.

Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Společnost založil v roce 1873 karlovarský rodák Heinrich Mattoni. Současnou podobu získala v 90. letech díky výrazným investicím nových majitelů 

Karlovarské minerální vody v současné době stáčí minerální a pramenité vody značek Mattoni, Magnesia a Aquila, které vyváží do 20 zemí světa. Společnost se významně podílí na kulturním, sportovním, ale i společenském životě v České republice. Podporuje také projekty spojené s ochranou přírody a otázkou ekologie.

Karlovarské minerální vody věnují nejvyšší úsilí budování světoznámých značek s výrazným image, které budou přispívat ke zvyšování kvality a kultury pití nejen v České republice. Profesionální přístup společnosti i jejích zaměstnanců k otázce kvality produktů byl mnohokrát uznán řadou ocenění a také tím, že se Mattoni stala oficiální vodou předsednictví ČR v Radě EU.

Karlovarské minerální vody zaměstnávají na 400 lidí. Tým špičkových pracovníků společně s jasnou vizí se velmi významně podílí na úspěchu společnosti.