Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Zeleninový koktejl mléčně kvašený Beutelsbacher 0,7 l BIO

Kód: 2448
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Beutelsbacher
79 Kč / ks 68,70 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Směs mléčně kvašených zeleninových šťáv z přímého lisování z řepy, mrkve, celeru a ředkve.
Veškerá zelenina pochází z biodynamické produkce (demeter). Zelenina nepochází z hybridních semen, ale z původních odrůd.
Při mléčném kvašení převážně vzniká L(+) kyselina mléčná, a proto jsou mléčně kvašené džusy ceněny mezi nutričními specialisty. I když není obvykle zeleninová šťáva vyhledávanou lahůdkou, může Vás harmonická chuť tohoto zeleninového koktejlu příjemně překvapit. Tato šťáva je vynikající součástí očistných kúr a můžeme ji popíjet i během odlehčovacího dne bez jídla.

Cena včetně vrátné zálohy 4 Kč .

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Je šťáva vhodná pro vegany? Někteří výrobci po vylisování šťávy filtrují přes želatinu. Beutelsbacher při výrobě želatinu NEPOUŽÍVÁ a šťávy této značky jsou tudíž vhodné i pro striktní vegany.

Co to je demeter? Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství a výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je však v některých ohledech přísnější a zemědělci můsí dodržovat řadu postupů navíc oproti ekologickému zemědělství. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti. Biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v souladu s prostředím a ne proti němu. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako biovýrobky.

 

OBJEM:
0,7 l


ZEMĚ PŮVODU:
Německo


SLOŽENÍ:
mléčně kvašená šťáva z červené řepy, mrkve a pastináku 95 %, ředkvová šťáva 4 %, šťáva z třešně aceroly 1 %.
Všechny složky pocházejí z kontrolovaného biodynamického zemědělství..


UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY:
Výrobek neobsahuje stopy alergenů.


UPOZORNĚNÍ:
Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit v našem obchodě,  na jednom z  odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML:

Energetická hodnota 178 kJ/42 kcal
Tuky 0,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,02 g
Sacharidy 8,7 g
z toho cukry 8,5 g
Bílkoviny 0,8 g
Sůl 0,1 g
Vitamín A 400 µg (50 % DDD)

DDD - denní doporučená dávka neboli referenční hodnota příjmu
NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Zeleninová šťáva vícedruhová. Podíl zeleninové složky 99 %, není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.

EU_Organic_LogoDemeter_logo
DE-ÖKO-007
Zemědělská produkce EU/mimo EU

Značka Beutelsbacher má u našich německých sousedů zaslouženě vynikající pověst a je synonymem nejen pro bio džusy z přímého lisování, ale hlavně pro tzv. demeter džusy. Beutelsbacher je rodinná firma založená v roce 1936 dvěma bratry z rodu odvěkých sadařů a vinařů Maierů. Cílem bylo zajištění odbytu místního ovoce z biodynamické produkce (demeter). Rodina Maierů je spoluzakladatelem sdružení Demeter, a i když se nyní věnuje výhradně lisování ovoce a zeleniny, má dodnes přímé vazby na pěstitele ovoce a zeleniny. Většina zpracovávaných plodů tak pochází od demeter pěstitelů z Jižního Německa, demeter hrozny jsou importovány z italských vinic. Jižní ovoce pochází ze Severní Afriky, Střední Ameriky a Asie.

Beutelsbacher

Logo_Beutelsbacher

Zdroj: https://www.bionebio.cz/dodavatele-a-projekty/manufacturers/beutelsbacher