Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Cestovní krabička na mýdlo Friendly Soap

Kód: 4253
Tip Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Friendly Soap
165 Kč / ks 136,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Ideální pro přenos a uchování mýdla, nebo drobnějších potravin jako oříšky, semínka atd.
Vyrobeno z plně recyklovatelného hliníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Friendly Soap cestovní krabička na mýdlo z recyklovatelného hliníku je ideální pro přenos a uchování mýdla, nebo drobnějších potravin jako oříšky, semínka atd.

Hladký povrch a kulaté rohy zajistí snadné čištění a bezpečné uložení i uvnitř zavazadla.

Baleno do papírového recyklovaného obalu, který je biologicky rozložitelný.

Výrobce Friendly Soap nepoužívá palmový olej a nepodporuje tak kácení deštných pralesů.
Cílem výroby je minimální dopad na životní prostředí.

Značka Friendly Soap získala ocenění „Best Buy for the Ethical Customer“.

Specifikace:

  • Jednoduchá a stylová cestovní krabička na mýdlo Friendly Soap
  • Materiál: plně recyklovatelný hliník
  • Zabeleno v papírové krabičce
  • Vyrobeno ve Velké Británii
  • Rozměry: 10 x 7 x 3 cm

Mýdla Friendly Soap nejsou testována na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free). 

friendly_soap_vegan_cruelty 

Přírodní mýdlo na vlasy získalo ocenění „Best Buy Natural Beauty Awards 2015“. a značka Friendly Soap získala ocenění „Best Buy for the Ethical Customer“ „Gold Natural Beauty Awards 2018“ 

friendly_soap_oceneni 

Všechna mýdla jsou zabalena do papírového recyklovaného obalu, který je biologicky rozložitelný. Všechny mýdla jsou vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami. 

Hmotnost: 95 g 

Země původu: Velká Británie 

O VÝROBCI:

Friendly Soaps je malá anglická firma ze západního Yorkshiru. Majitelé Geoff Kerouac a Rob Costello si dali za cíl vyrábět přírodní mýdla za studena jako ruční práci, která nevytváří žádný odpad, ale také umožňuje pečlivě vybírat suroviny a přísady pro jejich výrobu. 

Snaží se být co nejvíce přátelští přírodě a proto je samozřejmé, že jejich výrobky neobsahují živočišné složky, nejsou testovány na zvířatech (certifikace Vegan Society a Cruelty Free), ale také nepoužívají palmový olej ve snaze chránit deštné pralesy. 

Ve výrobě co nejvíce šetří energii a i balení do papírových recyklovaných obalu obalů je prováděno ručně. Mýdla jsou velmi šetrná a příjemná i pro nejcitlivější pokožku, protože se používají jen pečlivě vybrané přírodní oleje, květiny, koření a bylinky. Neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce. 

Přírodní mýdlo na vlasy získalo ocenění „Best Buy Natural Beauty Awards 2015“. a značka Friendly Soap získala ocenění „Best Buy for the Ethical Customer“ „Gold Natural Beauty Awards 2018“