Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Curanatura Bambusové pouzdro

Kód: 254/VEL 254/MAL Zvolte variantu
Zero waste Odzkoušeno na vlastní kůži
Neohodnoceno
Značka: Curanatura
139 Kč / ks 129 Kč / ks od 129 Kč / ks
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Doplňte svůj oblíbený zubní kartáček o praktické a elegantní bambusové pouzdro. Využijete jej na vašich cestách, ať už vás vedou do práce, k zubaři nebo na dovolenou. Pouzdro váš kartáček ochrání a udrží v čistotě. Díky otvorům proti vlhkosti kartáček vyschne i tehdy, pokud jej nedáte do pouzdra úplně suchý. 

  • Ideální na dovolenou nebo výlet
  • 100% rozložitelné
  • Bez laků a lepidel

Junior: délka 17 cm, průměr 2,5 cm

Pro dospělé: délka 21cm, průměr 2,3cm

Materiál: udržitelně pěstovaný bambus

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Chystáte se na pracovní cestu, dovolenou nebo vaše děti na  prázdniny, školu v přírodě nebo na noc ke kamarádovi?

 Nesmíte zapomenout na zubní kartáček.

Curanatura přichází s báječným bambusovým pouzdrem, které si vy i vaše děti prostě zamilujete. 

Společně s vaším zubním kartáčkem tvoří dokonalou dvojici.

Je 100% rozložitelné, bez obsahu laků a lepidel. 

Parametry:

Junior: délka 17 cm, průměr 2,5 cm

Pro dospělé: délka 21cm, průměr 2,3cm

Materiál: udržitelně pěstovaný bambus


Země původu: vyvinuto na Slovensku, vyrobeno v Číně

Bambusové zubní kartáčky značky Curanatura jsou nejzdravější a nejekologičtější volbou pro vaše zuby a zároveň best-sellerem mezi ekologickými kartáčky na českém trhu. Kartáčky na zuby z přírodního bambusujsou šetrné, zdravotně nezávadné, velmi kvalitně zpracované a certifikované s atesty pro ústní hygienu bez negativního efektu pro vaše zdraví a přírodu.

Značka Curanatura, slovenské distribuce, představuje unikátní a jedinečný produkt, kterým je bambusový kartáček s nylonovými, či bambusovými štětinkami, s vyváženým poměrem zdravotních vlastností zubního kartáčku s ekologií a přírodními materiály.

Varianty Bamboo i Health splňují všechny standardy a atesty Světového symposia dentální hygieny pro zdravý a vyhovující kartáček.
Varianta Health je osazena extra jemnými "extra soft" štětinkami z nylonu používaného ve stomatologii a zdravotnictví. Varianta Bamboo je osazena také extra jemnými štětinkami z čistě přírodních vláken bambusu - tato varianta je 100% přírodní a po dosloužení je možné ji zkompostovat, biologicky rozložit na biomasu bez dopadu na životní prostředí.

Oba zubní kartáčky Curanatura jsou baleny v FSC celulozové tkanině a obal je z recyklovaného kartonu, lze jej tedy bez výčitek vyhodit na kompost, nebo zahrnout hlínou, kde se rozloží beze zbytku.

Výhodou bambusových kartáčků je že nezanechávají v ústech pachuť jako dřevo, nepřejímají ani neuvolňují pachy, jsou pevnější než dřevo, jsou přirozeně antibakteriální a jsou vyráběny z obnovitelného rostlinného materiálu.
Kartáčky Curanatura Bamboo i Health jsou tedy zelenou a zdravou volbou pro vaše zuby, dásně, pro děti s citlivou ústní dutinou a zároveň také přírodu a životní prostředí.

 

curan