Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

DENTTABS přírodní zubní pasta v tabletách s fluoridem 125 ks

Kód: 1182
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
169 Kč –6 %
denttabssf
169 Kč –6 % 159 Kč / ks 131,40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Pro bělejší a hladší zuby.
Jedinečná kombinace zdravé a ekologické náhrady za konvenční zubní pasty.

Vydrží na 2 měsíce při čištění zubů 2x denně. 
Neobsahuje škodlivé látky a mikroplasty. 
Šetrně a efektivně čistí a leští zuby bez použití bělidla. 
Zabraňuje tvorbě zubních usazenin, kamene a zubního kazu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPECIFIKACE: 


Obsah: 1 balení = 125 tablet = vystačí 2 měsíce při čištění zubů 2x denně. 

Obal: kompostovatelný obal z kukuřičného škrobu. 

Neobsahuje fluorid sodný. Vhodný i pro děti. 

Země původu: Německo 

Více informací naleznete na www.DentTabs.cz

 

DALŠÍ VÝHODY A VLASTNOSTI: 

 • přírodní mátová příchuť
 • slazeno přírodním rostlinným sladidlem ze stévie
 • nízká hmotnost
 • ideální pro čistění zubů na cestách
 • neobsahují vodu – je možné je vzít sebou do letadla
 • neobsahují mikroplasty
 • téměř nekonečná skladovatelnost
 • vysoká tepelná odolnost a odolnost proti chladu – tablety nezmrznou
 • vhodné, pokud nosíte rovnátka, umělé protézy nebo korunky
 • varianta bez fluoridu je vhodná i pro děti
 • vhodné i pro osoby, které mají citlivé zuby nebo odhalené krčky
 • tablety nejsou určeny pro použití s elektrickým kartáčkem (vibrující a rotační pohyby neefektivně leští zuby)

 

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ: 

BDIH – Kontrolována přírodní kosmetika. Certifikát ke stažení ZDE

Společnost DENTTABS® je členem nezávislé asociace "Aktion zahnfreundlich e.V", která vědecky testuje výrobky šetrné k zubní sklovině. 

Nezávislé ocenění 4 z 5 hvězdiček u Zahnmedizin Report (Dental Medicine Report) 2010 

denttabs_certifikaty_oceneni 

 

Složení/INCI:

Microcrystalline Cellulose Sodium Bicarbonate Silica Sodium Lauroyl Glutamate Magnesium Stearate Aroma Menthol Xanthan Gum Stevioside Citric Acid Sodium Fluoride Eugenol

 

 

DENTTABS® jsou patentované přírodní tablety pro čištění zubů, které nabízí jedinečnou kombinaci zdravé a ekologické náhrady za konvenční zubní pasty. Žádný produkt na světě nenabízí toto jedinečně kombinaci a revoluční péči o zuby. 

denttabs 

ZDRAVÁ NÁHRADA ZUBNÍ PASTY: 

Konvenční zubní pasty obsahují více jak 50% vody a mnoho chemických látek, které jsou potřeba nejen k zajištění stability a konzervace zubní pasty. 

DENTTABS® přírodní tablety neobsahují žádné živočišné složky, gluten, konzervační látky, sulfáty, parabeny, bělidla, umělá barviva a aromata, ropné složky, glykoly, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftaláty a jiné škodlivé látky. 

Vhodné pro vegany. 


DENTTABS® tablety zabraňují tvorbě zubních usazenin, zubního kamene, skvrn a výskytu zubního kazu. 

DENTTABS® tablety s obsahem fluoridu navíc chrání zubní sklovinu před poškozením a poskytují tak maximální ochranu pro Váš chrup. 

Běžně se lidé snaží odstranit zubní plak pomocí agresivního čištění zubů v kombinaci se středně až tvrdým zubním kartáčkem a bělící zubní pasty. 

Již po prvním použití tablet DENTTABS® v kombinací s měkkým kartáčkem pocítíte, že jsou Vaše zuby mnohem hladší než po použití běžné zubní pasty. 

Tablety DENTTABS® obsahují celulózu, která šetrně a efektivně čistí a leští zuby. Po několika dnech používání to lze dokonce vidět, že Vaše zuby budou bělejší, a to zcela bez použití bělidla. 

Tablety DENTTABS® mají nízkou hodnotu abrazivity (RDA<30). Běžné bělicí pasty mají hodnoty RDA 120-150, některé dokonce až 200. Více abrazivní pasty vám sice zuby krásně vybělí, ale na druhou stranu vám zuby budou nehezky obrušovat. Díky nízké abrazivitě jsou tablety DENTTABS® vhodné i pro osoby, které mají citlivé zuby nebo odhalené krčky. 

Čistěním a leštěním povrchu zubů zabráníte usazování zubního plaku, odstraníte zažloutlou barvu zubů, kterou běžně získáváte z jídla, kávy, čaje, červeného vína nebo nikotinu a obnovíte tak svou přirozenou barvu zubů. Méně zubního plaku znamená méně zubního kazu, zdravější zuby a dásně. 

 

TEST KVALITY ČIŠTĚNÍ A LEŠTĚNÍ: 

Nechte v hrnku čaj nebo kávu ať se v něm vytvoří usazenina čaje nebo kávy. Použijte jednu tabletu DENTTABS®, rozdrťte ji a přidejte 2 kapky vody. Prstem naneste na usazeniny čaje nebo kávy a sami se přesvědčte, jak rychle budou skvrny pryč. 

 

ZPŮSOB POUŽITÍ: 

 1. Tabletu rozkousejte v ústech a smíchejte ji se slinami, nepolykejte.
 2. Po několika sekundách se vytvoří jemná pasta a můžete si začít čistit zuby mokrým měkkým kartáčkem
 3. Čistěte zuby 2 minuty, vypláchněte si ústa a je hotovo. Používejte 2x denně, ráno a večer.

denttabs_pouziti 

Nechte svůj jazyk otestovat jemnost. Budete nadšeni! 


K ČEMU POUŽIT FLUORID A ROZDÍL MEZI FLUORIDEM V TABLETÁCH DENTTABS® A V ZUBNÍCH PASTÁCH: 

Působením kyselých potravin na naše zuby vzniká demineralizační proces zubní skloviny a zvyšuje se tak riziko vzniku zubního kazu. Použitím fluoridu na naše zuby dochází ke vzniku remineralizačního procesu zubní skloviny a předcházení vzniku zubního kazu. 

Fluorid při kontaktu s vodou se rozpadá na jednotlivé složky (ionty), vzniká remineralizační proces. Čím déle je fluorid ve vodě, tím se snižuje jeho účinnost. Zubní pasty obsahují více jak 50% vody a fluoridové ionty už uvnitř pasty reagují s jinými materiály. Po 4 měsících ve vodě se sníží hodnota fluoridu v pastě na 80% své původní hodnoty. Čím starší je pasta, tím méně účinný fluorid je. 

Jelikož tablety DENTTABS® neobsahují vodu, tak hodnota fluoridu v tabletě je zachována. Fluorid přijde do kontaktu s vodou až v ústech se slinami. Takto je zajištěno, že účinek fluoridu je maximálně využit, když si začínáme čistit zuby. 

Na následujícím obrázku je porovnání, jak efektivně je využit fluorid v tabletách DENTTABS® vs zubní pastách. Při použití tablet DENTTABS® je fluorid ve slinách a v plaku obsažen ve vyšší koncentraci (efektivněji), než při použití běžných zubních past. 

Pokud používáte tablety DENTTABS® s obsahem fluoridu, pak už není potřeba používat fluorid v jiných produktech(ústní voda, sůl atp.). 

Jakmile problém se zubní sklovinou je napraven, pak můžete přejít na tablety DENTTABS® bez fluoridu. 

denttabs_porovnani_fluorid

Kompletní test naleznete ZDE. a případovou studii ZDE. 


EKOLOGICKÁ NÁHRADA ZUBNÍ PASTY: 

Úspora vody = DENTTABS® tablety neobsahují žádnou vodu. Zubní pastu tvoří až 50% hmotnosti voda. Např. jen v Německu se použije 1,5 miliónů litrů vody za měsíc na výrobu zubních past. 

Úspora nákladů na skladování a přepravu = jelikož tablety DENTTABS® neobsahují vody, tak oproti zubní pastě jsou o 50% efektivnější na skladování a přepravu. 

Recyklace a omezení plýtvání pasty = jakmile spotřebujete tablety DENTTABS®, tak je možné obal recyklovat. V tubě zubní pasty průměrně zůstane cca 11 g zbytkové pasty, která je nevyužita a vyhozena do komunálního odpadu. Např. jen v Německu se takto měsíčně vyhodí přes 440 tun zbytkové pasty. 

denttabs_ekologie