Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

BioBrush kartáček - dospělý - Černé uhlí

Kód: 2460
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: BioBrush
110 Kč / ks 90,91 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)

Bližší info již brzy, je to novinka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Eko kartáčky biobrush se vyrábí v Německu.

Složení: 

 

04_reddot_01  cdesignaward2018jpg Logo-Green-Product-Award

Firma Biobrush začala vyvíjet své revoluční biologicky rozložitelné zubní kartáčky už jako start-upový projekt v roce 2015. Nynější model byl ověnčen několika oceněními za design a inovaci. Je vyroben z bioplastu a dřeva, které pochází z Německa a je z lesů, které jsou pěstovány dle certifikace FSC. Na výrobu se použijí zbytky z kácení dřeva. Jemné štětiny jsou vyrobeny z ricinového oleje, a i díky tomu je celý kartáček kompostovatelný.

 

 

Kořeny sortimentu biobrush berlin barevných zubních kartáčků spočívají v holistickém, trvale udržitelném konceptu pro výrobky pro zubní péči šetřící přírodní zdroje. Zaměřili se při designu a výrobě až na takové detaily jako pigmentace tiskových barev a jejich množství na kompostovatelném obalu.  

Zubní kartáčky biobrush berlin získaly několik ocenění.V roce 2016 získal biobrush Německou cenu za obaly pro udržitelnost díky kompostovatelnému obalové fólii. O rok později, v roce 2017, byly zubní kartáčky na slavnostním předávání cen Red Dot Award oceněny jako nejlepší v designu výrobků. V roce 2018 byl biobrush oceněn cenou German Design Award za „Vynikající komunikační design / Obaly“ a získal ocenění „Zelený dobrý design“ v kategorii „Zelený výrobek“.Ta je udělována Evropským střediskem pro architekturu, umělecký design a urbanistika a Muzeum architektury a designu v Chicagu Atheneaeum.

Puristický tvar kartáčku biobrush a barevná škála ho udělá vyjímečným v každé koupelně a navíc s dobrým pocitem, že šetříte životní prostředí!