Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Spořič vody do WC Save a Flush

Kód: 1191
Neohodnoceno
Značka: Dry Planet
139 Kč –14 %
save1
139 Kč –14 % 119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Ušetřete za vodu při každém spláchnutí toalety.

Úspora vody 1,2 l při každém spláchnutí. 
Úspora až 12 000 litrů vody ročně. 
Nedochází ke vzniku plísní. 
Voda v nádržce nezatuchá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spořič vody do WC Save a Flush nabízí nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak snížit spotřebu vody ve nádržkách klasických toalet všech velikostí. 

Každý den 30% vody ve Vaší domácnosti je použito při spláchování toalety. 

Spořič vody do WC Save-a-Flush je unikátní patentovaný sáček se silikonovými krystaly, který je vyráběn ve Velké Británii. Po vložení sáčku do vody krystaly absorbují vodu a po 6 hodinách se jejich objem zvětší 100 krát. 

Když už má sáček maximální velikost, tak při každém spláchnutí toalety ušetříte 1,2 litrů vody. 
Každá průměrná 4 člená rodina spláchné toaletu ročně cca 10 000x. Úspora při použití spořiče vody do WC Save-a-Flush je až 12 000 litrů vody ročně. Pokud chcete dosáhnout větší úspory, tak můžete do nádržky umístit 2 spořiče do do WC Save-a-Flush. 

Sáček je recyklovatelný a je vyroben z biologicky rozložitelného materiálu. Každý sáček obsahuje velmi málé otvory,kterými neustále cirkuluje voda. V nádržce tak nedochází ke vzniku plísní a voda v nádržce je stále čerstvá a nezatuchá. 

Jednoduchá instalace:

  1. Vytlačte ze sáčku přebytečný vzduch
  2. Sundejte víko od nádržky. Vložte sáček do vody mezi přední panel nádržky a plovák. Pomocí plastového háčku ho uchyťte k nádržce.
  3. Zavřete víko od nádržky. Po 6 hodinách se sáček zvětší na maximální objem.


Spořič vody do WC Save-a-Flush není určen pro moderní nádržky s duálním splachováním. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Neotvírejte sáček. Po požití vypijte velké množství vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Vodní krystaly obsahují polymer a křemičitý písek 


O VÝROBCI:

Dry Planet je britská rodinná firma, která pomáhá lidem šetřit vodu více než 20 let. 

Mezi jejich hlavní produkty patří unikátní patentovaný sáček Save-a-Flush naplněný silikonovými krystaly pro klasické jedno-tlačítkové toalety a vodní silikonové krystaly pro udržení vlhkosti půdy. 

Téměř 30 % denní spotřeby vody v domácnostech padne na splachování. Za posledních 10 let firma Dry Planet prodala více než 5 milionů patentovaných produktů na úsporu vody.