Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Tyčinky na čistění uší – z bambusu a biobavlny

Kód: 2750
Zero waste
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
75 Kč –7 %
tyc
75 Kč –7 % 70 Kč / ks
Skladem (7 ks)

Ekologické vatové tyčinky z biobavlny a bambusu v krabičce z recyklovaného papíru.
Výborná udržitelná alternativa tradičních vatových tyčinek do uší z plastu.
200 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová plastová čistítka uší tvoří významnou část odpadu, který zamořuje oceány i pobřeží. Sice jsou poměrně malá, ale o to častěji je používáme. Proto již řada zemí jejich prodej zakázala nebo se na to připravuje. Naše vatové tyčinky vyhovují nejnáročnějším ekologickým i uživatelským požadavkům. Jsou vyrobené pouze ze 100% přírodních materiálů – organicky pěstované bavlny a bambusu z udržitelných zdrojů, takže jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné.
Navíc jsou jemné a příjemné a díky pevnému bambusovému dřívku se nelámou.
V krabičce z recyklovaného papíru se jich na vás těší rovných 200 kusů.

K čemu se používají

pro šetrnou každodenní hygienu (při čištění uší nezavádějte hluboko do zvukovodu)

pro kosmetické úkony

pro drobné domácí ošetřování

Proč jsou tyčinky právě z bambusu?

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na zemi. Navíc obsahuje přirozené antimikrobiální látky, a proto není nutné jeho růst podporovat hnojivy ani pesticidy. Pěstování
a zpracování bambusu je vůči životnímu prostředí šetrnější než výroba papíru. Ten je sice vhodnější než plast, ale vyrábí se ze dřeva stromů za pomoci chemických látek a nemá takovou pevnost jako bambus, takže se tyčinky mohou ohýbat. 

 

 

Tierra Verde o sobě:

Věříme, že svět ve kterém žijeme, si tvoříme sami svými každodenními skutky a rozhodnutími. Každé dnešní rozhodnutí, každý čin je volbou toho, jak chceme, aby náš svět vypadal zítra. Svoboda volby je zároveň i projevem zodpovědnosti k sobě samým i ke světu kolem nás. Naší jistotou je vědomí, že vždycky existuje alternativa. Naším cílem je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.

Lidé z Tierra Verde

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti.