Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Gel do myčky - na váhu

Kód: 683
Vegan Zero waste
Neohodnoceno
155 Kč / kg 128,10 Kč bez DPH
Skladem (11,508 kg)

Do všech typů domácích myček.
Neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy a optické zjasňovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

  • na mytí nádobí v myčce
  • pro všechny typy domácích myček
  • do zásobníku na mycí prostředek nalejte přiměřené množství přípravku (cca 30 ml - přibližně
    1 uzávěr).

Při silně znečištěném nádobí:

  • pomůžeme gelu přidáním lžíce bělicího prášku PUER
  • zesílit účinky gelu pomůže i jedlá soda BIKA, která zároveň zbaví myčku případného zápachu

 

Přípravek neobsahuje fosfáty, které slouží k „vychytávání“ minerálních složek z vody.
Pro dokonalý výsledek mytí proto doporučujeme důsledně doplňovat sůl do myčky a dobře nastavit dávkování leštidla/oplachu.

 

Složení:

< 5 % extrakt z mýdlových ořechů v biokvalitě, chelatační činidlo rostlinného původu (EDDS), silikáty, uhličitan sodný, citronan sodný, xantanová guma, benzoan sodný, citronová silice. Výrobek neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.Bezpečnost:
VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje citronový olej. Může vyvolat alergickou reakci. Likvidace: použitý obal po vypláchnutí odevzdejte do tříděného komunálního odpadu, zbytek nespotřebovaného výrobku odstraňte s přebytkem vody do kanalizace.

 

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: V kuchyni
Hmotnost: 99999.999 kg

Výrobcem ekologické drogerie YELLOW & BLUE je česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu.

Základem velké části produktů na praní, čištění a mytí je extrakt z mýdlových ořechů. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.

Produkty YELLOW & BLUE se uplatní v každé domácnosti, jejíž členové chtějí žít zdravě a ekologicky. Nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.