Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Gel na nádobí - na váhu

Kód: 654
Vegan Zero waste Odzkoušeno na vlastní kůži
3 hodnocení
99 Kč / kg 81,82 Kč bez DPH
Skladem (3,852 kg)

Účinný gel na rostlinné bázi pro ruční mytí nádobí. Poradí si i se silným znečištěním. Nedráždí pokožku, vhodný pro ty, kdo chtějí umývat bez rukavic. S krásnou vůní přírodní citronové silice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný:

k ručnímu mytí nádobí,
lze umývat bez rukavic - oblíbený u lidí s kožními potížemi 

Použití:

Malé množství gelu rozmícháme v teplé vodě nebo naneseme přímo na mycí náčiní.
Dávkování dle potřeby - zhruba půl až jedna polévková lžíce na mycí lázeň pro běžný dřez, případně více podle stupně znečistění.

Složení:

5-15 % neionický tenzid rostlinného původu; < 5 % anionický tenzid, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, přírodní citronová silice (obsahuje parfém limonene, beta-pinene, gama-terpinene - může vyvolat alergickou reakci).

 

Suroviny pro tuto drogerii jsou vybrány tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety.
Při výrobě produktů se používá revitalizovanou vodu.
Netestuje se na zvířatech.
Tento výrobek neobsahuje syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnost:

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu, případně přijďte k nám do prodejny a nelijte si nový!.

Doplňkové parametry

Kategorie: V kuchyni
Hmotnost: 99999.999 kg

Výrobcem ekologické drogerie YELLOW & BLUE je česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu.

Základem velké části produktů na praní, čištění a mytí je extrakt z mýdlových ořechů. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.

Produkty YELLOW & BLUE se uplatní v každé domácnosti, jejíž členové chtějí žít zdravě a ekologicky. Nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.