Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Gel na nádobí s BIO citronovou silicí

Kód: 5632/L
Neohodnoceno
143 Kč / ks 118,18 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Varianta

Gel na ruční mytí nádobí s inovovaným složením na bázi rostlinných tenzidů, který disponuje o 70 % vyšší odmašťovací silou oproti předchozí receptuře.
Výborně pění a poradí si i s odolnou mastnotou a zaschlými zbytky jídla.
Gel je vhodný pro umývání bez rukavic a snadno odbouratelný v přírodě.
A krásně voní díky přírodní citronové silici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný:

k ručnímu mytí nádobí,
lze umývat bez rukavic - oblíbený u lidí s kožními potížemi 

Použití:

Malé množství gelu rozmícháme v teplé vodě nebo naneseme přímo na mycí náčiní.
Dávkování dle potřeby - zhruba půl až jedna polévková lžíce na mycí lázeň pro běžný dřez, případně více podle stupně znečistění.

Složení:

5-15 % neionický tenzid rostlinného původu; < 5 % anionický tenzid, denaturovaný líh, xanthanová guma, benzoan sodný, přírodní citronová silice (obsahuje parfém limonene, beta-pinene, gama-terpinene - může vyvolat alergickou reakci).

 

Suroviny pro tuto drogerii jsou vybrány tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety.
Při výrobě produktů se používá revitalizovanou vodu.
Netestuje se na zvířatech.
Tento výrobek neobsahuje syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnost:

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu, případně přijďte k nám do prodejny a nelijte si nový!.

Výrobcem ekologické drogerie YELLOW & BLUE je česko-slovenská společnost TIERRA VERDE. Prací a čisticí prostředky vyvíjí tak, aby měly co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí a zároveň co nejlepší vliv na člověka, společnost a planetu.

Základem velké části produktů na praní, čištění a mytí je extrakt z mýdlových ořechů. Slupky z mýdlových ořechů obsahují přírodní saponin a jsou natolik šetrné vůči pokožce, že jsou vhodné i pro alergiky, ekzematiky a malé děti.

Produkty YELLOW & BLUE se uplatní v každé domácnosti, jejíž členové chtějí žít zdravě a ekologicky. Nejsou testované na zvířatech a neobsahují ropné deriváty, chlór ani umělá barviva a syntetickou parfemaci. Stabilitu a účinnost aktivních složek tekutých výrobků podporuje používání revitalizované vody.