Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop!

BioBrush

Firma Biobrush začala vyvíjet své revoluční biologicky rozložitelné zubní kartáčky už jako start-upový projekt v roce 2015. Nynější model byl ověnčen několika oceněními za design a inovaci. Je vyroben z bioplastu a dřeva, které pochází z Německa a je z lesů, které jsou pěstovány dle certifikace FSC. Na výrobu se použijí zbytky z kácení dřeva. Jemné štětiny jsou vyrobeny z ricinového oleje, a i díky tomu je celý kartáček kompostovatelný.

 

 

Kořeny sortimentu biobrush berlin barevných zubních kartáčků spočívají v holistickém, trvale udržitelném konceptu pro výrobky pro zubní péči šetřící přírodní zdroje. Zaměřili se při designu a výrobě až na takové detaily jako pigmentace tiskových barev a jejich množství na kompostovatelném obalu.  

Zubní kartáčky biobrush berlin získaly několik ocenění.V roce 2016 získal biobrush Německou cenu za obaly pro udržitelnost díky kompostovatelnému obalové fólii. O rok později, v roce 2017, byly zubní kartáčky na slavnostním předávání cen Red Dot Award oceněny jako nejlepší v designu výrobků. V roce 2018 byl biobrush oceněn cenou German Design Award za „Vynikající komunikační design / Obaly“ a získal ocenění „Zelený dobrý design“ v kategorii „Zelený výrobek“.Ta je udělována Evropským střediskem pro architekturu, umělecký design a urbanistika a Muzeum architektury a designu v Chicagu Atheneaeum.

Puristický tvar kartáčku biobrush a barevná škála ho udělá vyjímečným v každé koupelně a navíc s dobrým pocitem, že šetříte životní prostředí!

3 položek celkem
bbdetsmod
Zero waste
89 Kč

Revoluční   dětský kartáček   od německé firmy Biobrush je vyroben z bioplastu a dřeva, které pochází z Německa a je z lesů, které jsou pěstovány dle certifikace...

BioBrush kartáček - dospělý
Zero waste
95 Kč

Revoluční kartáček z bioplastu  značky BioBrush s rovně střiženými nylonovými štětinkami splňujíe náročné požadavky na správnou zubní hygienu s  ergonomickou...

Zero waste
110 Kč –9 %
100 Kč

Bližší info již brzy, je to novinka.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem