Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

BIOfarma Juré

Kousek za Zlínem v Lužkovicích odbočíte na kopec Juré a cesta vás zavede na rodinnou farmu Vránových. Věřte nevěřte, tady hospodaříme už devadesát let.

Historie rodinného farmaření sahá do roku 1920, kdy prapředci Tomáše Vrány koupili pozemky na samotě na Jurém, kde postavili chlévy a věnovali se zemědělství. Postupně vybudovali i obytnou část. Otec František Vrána s manželkou Marií začal hospodařit v roce 1990, když mu vrátili pozemky v restituci, od roku 1994 hospodaříme ekologicky. Od roku 2008 převzal farmu syn Tomáš Vrána s manželkou Lenkou Vránovou. Fungujeme, jako rodinná biofarma a všichni pomáháme.

Staráme se o rozlohu 61ha, 33ha jsou pastviny, kde chováme masný skot plemene Limousine, ovce plemene Merinolandschaft se zaměřením na masnou produkci. 20ha je orná půda, kde pěstujeme nahý oves, pohanku. 8ha zabírají ovocné sady, produkci zpracováváme a výrobky mají certifikaci a logo ekologického zemědělství.

Další zvířata, které naše biofarma chová jsou kozy, slepice, kočky a bernardýni.

Dále na biofarmě nabízíme agroturistiku a ubytování na farmě. Díky stylové hospůdce je biofarma přístupná široké veřejnosti s možností zakoupit si naše bio výrobky. Pěstujeme a prodáváme sušené ovoce. Prodáváme různé druhy povidel (švestkové, jablečné, hruškové, ...).

 

Těšíme se na Vás!

4 položek celkem
biov
od 140 Kč–5 %
od 135 Kč / ks

Velmi hutný a poctivý džem z Moravy, který byl vyroben z více než 1 kg zralých višní. Tento džem má velmi intensivní chuť a není příliš sladký. Používáme jej jako pomazánku na...

4154/320
pov
od 140 Kč–5 %
od 135 Kč / ks

Poctivá povidla z Moravy, která byla vyrobena z více než 1 kg zralých švestek. Díky použití sladkého plně dozrálého ovoce jsou tato povidla příjemně sladká i bez použití cukru....

3398/320
řepa
Zero waste
450 Kč –4 %
Sušená červená řepa BIO
Objednáno (0,492 kg)
430 Kč / kg

BIO sušená řepa jemné plátky, bez oleje. Produkt z ČR .

3659
JABL
Zero waste
750 Kč –4 %
720 Kč / kg

Jablka vyrostla na východě Moravy na Biofarmě Juré a byla usušena bez konzervantů. Produkt z ČR .

3660

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem