Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Eco Cosmetics

Ve světě kosmetiky není novinkou, že nejlepšími producenty jsou firmy kde šéfem je muž, takto je tomu i ve firmě Eco Cosmetics.

Zakladatel Dieter Sorge - zapálený horolezec, letec a milovník přírody. Díky spolupráci v nově založené biokosmetické firmě začal dumat nad složením produktů, které člověk používá. A tak si v roce 1993 založil vlastní firmu kde se rozhodl jít cestou opravdu 100% čistoty.

Produkty Eco Cosmetics jsou zcela a úplně přírodní, bez umělých konzervantů, barviv a vůní a jakékoli jiné syntetiky.

Podíl BIO surovin z rostlinných složek je z 95-100 % v BIO kvalitě, což je v této cenové kategorii unikátem.

Bez problémů splňuje velmi přísné požadavky mezinárodní certifikace EcoCertNeobsahuje žádné živočišné suroviny ani není testována na zvířatech, jak dokládá certifikace The Vegan Society.

Láska k čisté biokosmetice a opravdová touha po správném postupu z Eco Cosmetics přímo čiší. Používají dokonce i suroviny z unikátního biodynamického zemědělství, certifikované Demeter. Rostlinné oleje (olivový, slunečnicový a sezamový) a řadu čistých éterických - pomeranč, citron, klementinku, mandarinku, anýz, bergamot a mnohé další.

Všechny přípravky jsou zároveň vyprodukovány CO2 neutrálně díky offsetovému programu sázení nových stromů ve spolupráci s organizací Prima Klima e.V.

Obalový materiál je také eticky produkovaný - v Portugalsku, Německu a Francii. 

Neexistuje mnoho značek s takto kvalitním složením ve stejné cenové hladině. Eco Cosmetics, troufáme si říci, vysoce převažuje na straně výkon vůči ceně. Myšlenkou firmy totiž také je, aby tato kosmetika nebyla dostupná jen pro vyvolené - ale aby BIO a EKO mohlo používat maximum lidí a tím přispívali (nejen) k zlepšování životního prostředí.

Produkty Eco Cosmetics neobsahují palmový olej.

Výrobce může písemně potvrdit, že se v jejich produktech nenalézá žádný palmový olej ani jeho deriváty.

Tento požadavek zatím splňuje jen málo producentů vysoce kvalitní přírodní biokosmetiky, protože výrobní proces bez PO nebo jeho derivátů není vůbec snadný. Značka Eco Cosmetics je v dodavatelích olejů opravdu důsledná.

Žádné produkty značky Eco Cosmetics nebyly nalezeny...