Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Good Bubble

Good Bubble je rodinná anglická firma. Zakladatelkou je mladá maminka Amy Wordsworth, která vyvíjí a vyrábí přírodní dětskou kosmetiku, která je vhodná pro novorozence, děti a pro osoby s citlivou pokožkou. 

Dětská kosmetika Good Bubble obsahuje minimálně 98% přírodních složek. Je dermatologicky a oftalmologicky testována, aby nedráždila dětskou pokožku a při kontaktu s očima nezpůsobovala slzení očí. Výrobky neobsahujísilikony, sulfáty, parabeny, PEG, umělá barviva, ftaláty, lepek ani živočišné složky. 

Dětská kosmetika Good Bubble není testována na zvířatech, neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodná pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free). 

Vybrané produkty jsou klinicky testovány pro citlivou ekzematickou pokožku, jsou vhodné pro alergiky a jsou certifikovány oganizací Allergy UK. 

Good Bubble podporuje investorka Deborah Meaden, která mimo jiné podporuje i celou řadu jiných ekologických a charitativních organizací. 

Cílem firmy Good Bubble je vytvořit přírodní kosmetiku, která obsahuje pouze ty nejjemnější ingredience pro pokožku a zároveň bude tato kosmetika cenově dostupná. 

 
good_bubble_vyhody 

Cílem firmy Good Bubble je vytvořit přírodní kosmetiku, která obsahuje pouze ty nejjemnější ingredience pro pokožku a zároveň bude tato kosmetika cenově dostupná. 

Dětská kosmetika Good Bubble neobsahuje:

sulfáty

silikony

parabeny

PEG – PolyEthylenGlykoly

ftaláty

umělá barviva

lepek

živočišné složky


Good Bubble podporuje investorka Deborah Meaden, která mimo jiné podporuje i celou řadu jiných ekologických a charitativních organizací. 

Dětská kosmetika Good Bubble není testována na zvířatech, neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodná pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free). 

good_bubble_vegan_crueltyfree 

Výrobce používá pouze obaly, které lze 100% recyklovat a snaží se tak minimalizovat dopad na životní prostředí. 

Výrobce nepoužívá ve svých výrobcích žádný čistý palmový olej. V některých výrobcích používá pouze 4 ingredience, které obsahují derivát palmového oleje v minimálním nutném množství. Derivát palmového oleje samozřejmě pochází z udržitelně pěstovaného palmového oleje s certifikací RSPO. 

Značka Good Bubbles získala řadu ocenění:

Bronze Natural Beauty Awards 2017

Silver Made for Mums Awards 2017

Gold Award Bizzie Baby 2016

Nejlepší produkt pro dětskou péči o vlasy – Platinum Awards Loved By Children 2018

Nejlepší produkt pro děti do koupele – Platinum Awards Loved By Children 2018

Nejlepší produkt 2v1 mycí emulze a šampón pro děti – Gold Awards Loved By Children 2018

good_bubble_oceneni 

1 položek celkem
big3961 1
Vegan
165 Kč –3 %
160 Kč / ks

Obsahuje minimálně 98% přírodních látek vhodné od narození neslzící složení - nedráždí oči hypoalergenní vhodné pro vegany

1338

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem