Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Moonchocolate

Webová stránka značky: Moonchocolate

Naše čokolády jsou od roku 2020 certifikovaným produktem programu Opavské Slezsko regionální produkt. Jsme za to fakt rádi. Hrdě se hlásíme nejen k tomu, že jsme česká značka, ale taky regionální, opavsko slezská. 

mooooon

Historie našeho vesmíru se datuje od velkého třesku. Astronomové to označují jako čas nula.
 
Naším časem nula bylo léto 2017. V té době se definitivně zrodila myšlenka rozjet výrobu vlastní čokolády. Astronomové by to popsali jako prudké nahromadění myšlenek s enormní intenzitou vedoucí k extrémně silnému záblesku. Výsledkem je rychlé rozpínání původního nápadu a jeho následné štěpení na myšlenky další.
 
Od září jsme intenzivně pracovali na byznys plánu, filozofii a hodnotách. Rodil se název, hledaly se zdroje. Přirovnali bychom to k postupnému ustalování pořádku, vzniku galaxií a jednotlivých hvězd.
 
Počátek roku 2018 byl vyústěním intenzivních příprav. Věděli jsme všechno a nic. Asi jako lidstvo při zkoumání vesmíru. Máte pocit, že už víte všechno, a pak vám sluneční soustavou prolétne něco jako obří doutník a jste zase na začátku.
 
Léto 2018 je pro nás asi totéž jako přistání člověka na Měsíci. Nejen symbolicky jsme zmáčkli tlačítko ON, které se ostatně stalo součástí našeho loga, a odstartovali jsme výrobu. Udělali jsme malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro MoonChocolate.

 

mon

4 položek celkem
more
99 Kč –10 %
89 Kč / ks

Tmavá čokoláda, 65%, Papua Nová Guinea, Gazelle, 50g    

5348
veg
99 Kč –10 %
89 Kč / ks

Čokoláda mléčná nemléčná (bez laktózy), 60%, Papua Nová Guinea 50g

5357
99 Kč / ks

Novinka - doplníme 50g    

5359
mes2
319 Kč –3 %
309 Kč / ks

Mléčná čokoláda, 42%, Vietnam, Puratos Grand-Place 180g    

5360

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem