Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili náš e-shop.

Recepty babičky Agáthy

Recepty Babičky Agafji (Agafya - Agáthy) je jedinečná řada ruské kosmetiky, jejichž složení je založeno na bylinách z divoké vegetace, hluboko v Sibiři s původními recepty sibiřské bylinkářky - Agafji Ermakovy.
Díky znalostem zděděných z generace na generaci si řada kosmetiky - Recepty Babičky, na základě ověřených receptur zachovává nadčasovost a překračuje současnou technologii v kosmetice. Kosmetika Agafia je certifikována mezinárodním certifikátem kvality ICEA.
Při výrobním procesu se používají extrakty a rostlinné oleje přijatelné pro ECOCERT.

Výrobky jsou certifikovány ICEA - jsou vytvořeny z normalizovaných surovin a účinné látky jsou čistě rostlinného původu, neobsahují syntetická barviva, ani suroviny z geneticky modifikovaných organismů (GMO), nejsou testovány na zvířatech,obaly jsou z materiálů vhodných pro recyklaci, zeleninové a ovocné složky jsou získány z ekologicky čistých oblastí a ekologických farem.

5 položek celkem
taj
149 Kč / ks

Přírodní certifikovaná zubní pasta byla speciálně navržena pro zlepšení zdraví dásní. Na základě směsi organického medu a extraktu z propolisu poskytuje péči o dásně a...

5669
plak
150 Kč / ks

Zářivý úsměv, jemná péče o dásně, vyhlazuje povrchové nedokonalosti. Minerální sůl a 5 unikátních minerálních olejů.

4263
tun
150 Kč / ks

Svěží dech po celý den, dlouhotrvající pohodlí.

5004
plak
150 Kč / ks

Zubní plak, přirozená bělost zubů. Sopečný prach, mořská sůl a aktivní uhlí.

4262
zub
190 Kč –5 %
180 Kč / ks

Péče o Vaše zuby a dásně po celý den. Obohacená o olej z altajského rakytníku, organický extrakt z klanoprašky čínské a vitamín E. Posiluje dásně a zanechává je silné.

4259

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem